Outdated content (8.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Author
ca: Autor

en: Overview
ca: Resum

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Default
ca: Per defecte

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Roles
ca: Rols

en: Published
ca: Publicat

en: Filter
ca: Filtra

en: Sort by
ca: Ordena per

en: author
ca: autor

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Published status
ca: Estat de publicació

en: Operations links
ca: Enllaços d'operacions
