Outdated content (8.x-1.0-rc1) - en to da translation catalogue (22 entries)

en: Title
da: Titel

en: Author
da: Forfatter

en: Overview
da: Overblik

en: Reset
da: Gendan

en: Default
da: Standard

en: Updated
da: Opdateret

en: Content type
da: Indholdstype

en: Roles
da: Roller

en: Published
da: Udgivet

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: author
da: forfatter

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: Enable debugging
da: Aktivér debugging

en: Offset
da: Forskydning

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Published status
da: Publiceringsstatus

en: Operations links
da: Redigeringslinks

en: Asc
da: Stigende
