Outdated content (8.x-1.0-rc1) - en to es translation catalogue (22 entries)

en: Title
es: Título

en: Status
es: Estado

en: Author
es: Autor

en: Overview
es: Vista general

en: Reset
es: Restablecer

en: Default
es: Por defecto

en: Updated
es: Actualizado

en: Content type
es: Tipo de contenido

en: Published
es: Publicado

en: Filter
es: Filtro

en: Number of days
es: Número de días

en: Sort by
es: Ordenar por

en: author
es: autor

en: Unpublished
es: Sin publicar

en: Enable debugging
es: Habilitar depuración

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: « First
es: « Primero

en: Last »
es: Último »

en: Published status
es: Estado de publicación

en: Operations links
es: Enlaces de operación
