Outdated content (8.x-1.0-rc1) - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Author
eu: Egilea

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Reset
eu: Garbitu

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Roles
eu: Zereginak

en: Published
eu: Argitaratua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Desc
eu: Beheraka

en: author
eu: egilea

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Published status
eu: Argitalpen egoera

en: Asc
eu: Goraka
