Outdated content (8.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Author
fi: Tekijä

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Reset
fi: Palauta

en: Default
fi: Oletus

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Published
fi: Julkaistu

en: Filter
fi: Suodatus

en: Number of days
fi: Päivien määrä

en: Sort by
fi: Lajittele

en: author
fi: kirjoittaja

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Published status
fi: Julkaisutila

en: Operations links
fi: Toimenpidelinkit
