Outdated content (8.x-1.0-rc1) - en to fil translation catalogue (10 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Status
fil: Kalagayan

en: Author
fil: May akda

en: Overview
fil: Pangkalahatang-ideya

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Default
fil: Pamantayan

en: Updated
fil: Nabago

en: Roles
fil: Mga papel

en: Published
fil: Inilathala

en: Filter
fil: Salain
