Outdated content (8.x-1.0-rc1) - en to fr translation catalogue (22 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Status
fr: État

en: Author
fr: Auteur

en: Overview
fr: Vue d'ensemble

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Default
fr: Par défaut

en: Updated
fr: Mis à jour

en: Content type
fr: Type de contenu

en: Roles
fr: Rôles

en: Published
fr: Publié

en: Filter
fr: Filtrer

en: Sort by
fr: Trier par

en: author
fr: auteur

en: Unpublished
fr: Non publié

en: Enable debugging
fr: Activer le débogage

en: Offset
fr: Décalage

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: « First
fr: « Premier

en: Last »
fr: Dernier »

en: Published status
fr: Statut de publication

en: Operations links
fr: Liens d'actions
