Outdated content (8.x-1.0-rc1) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Author
gl: Autor/a

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Updated
gl: Actualizado

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Published
gl: Publicado

en: Filter
gl: Filtro

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: author
gl: autor

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Enable debugging
gl: Habilitar depuración

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Published status
gl: Estado de publicación
