Outdated content (8.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: סטטוס

en: Author
he: מחבר/ת

en: Overview
he: סקירה

en: Reset
he: איתחול

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Updated
he: עודכן

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Roles
he: תפקידים

en: Published
he: מפורסם

en: Filter
he: סינון

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: author
he: מחבר/ת

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Published status
he: מצב פרסום

en: Operations links
he: קישורים תפעוליים

en: Asc
he: סדר עולה
