Outdated content (8.x-1.0-rc1) - en to ht translation catalogue (11 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Author
ht: Otè

en: Default
ht: Pa defo

en: Updated
ht: A jou

en: Content type
ht: Tip kontni

en: Filter
ht: Filtre

en: Desc
ht: Des

en: author
ht: otè

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
