Outdated content (8.x-1.0-rc1) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Author
jv: Penulis

en: Overview
jv: Sekilas

en: Reset
jv: Baléknā

en: Default
jv: Gawan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: Roles
jv: Parāgā

en: Published
jv: Dipacak

en: Filter
jv: Saring

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
