Outdated content (8.x-1.0-rc1) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Author
kk: Автор

en: Overview
kk: Шолу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Default
kk: Стандартты

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Published
kk: Жарияланған

en: Filter
kk: Фильтрле
