Outdated content (8.x-1.0-rc1) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Author
ku: نووسەر

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Filter
ku: پاڵێو
