Outdated content (8.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Author
lv: Autors

en: Overview
lv: Pārskats

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Content type
lv: Satura veids

en: Roles
lv: Lomas

en: Published
lv: Publicēts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: author
lv: autors

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
