Outdated content (8.x-1.0-rc1) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Author
ml: ലേഖകൻ

en: Overview
ml: അവലോകനം

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ
