Outdated content (8.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (22 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Author
nl: Auteur

en: Overview
nl: Overzicht

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Default
nl: Standaard

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Roles
nl: Rollen

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Desc
nl: Aflopend

en: Number of days
nl: Aantal dagen

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: author
nl: auteur

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Enable debugging
nl: Debuggen inschakelen

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Published status
nl: Publicatiestatus

en: Operations links
nl: Bewerkingslinks

en: Asc
nl: Oplopend
