Outdated content (8.x-1.0-rc1) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Author
nn: Forfattar

en: Overview
nn: Oversikt

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Default
nn: Standard

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Roles
nn: Roller

en: Published
nn: Publisert

en: Filter
nn: Filtrer

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: - All -
nn: - Alle -
