Outdated content (8.x-1.0-rc1) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Author
oc: Autor

en: Overview
oc: Vista d'ensemble

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Default
oc: Per defaut

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Roles
oc: Ròtles

en: Published
oc: Publicat

en: Filter
oc: Filtrar

en: Sort by
oc: Triar per

en: author
oc: autor

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -
