Outdated content (8.x-1.0-rc1) - en to fa translation catalogue (26 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Author
fa: نویسنده

en: Overview
fa: مرورکلی

en: Reset
fa: اعاده

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Updated
fa: به‌روز

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Published
fa: منتشر شده

en: Filter
fa: صافی

en: ,
fa: ،

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: author
fa: نویسنده

en: Unpublished
fa: منتشر نشده

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: ‹‹
fa: >>

en: ››
fa: <<

en: - All -
fa: - همه -

en: « First
fa: >>اول

en: Last »
fa: آخر>>

en: Published status
fa: وضعیت انتشار

en: Operations links
fa: واصلهای عملیات

en: Asc
fa: صعودی
