Outdated content (8.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (23 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Author
ro: Autor

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: Reset
ro: Resetează

en: Default
ro: Implicit

en: Updated
ro: Actualizat

en: Content type
ro: Tip conținut

en: Roles
ro: Roluri

en: Published
ro: Publicat

en: Filter
ro: Filtru

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: author
ro: autor

en: Unpublished
ro: Nepublicat

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Published status
ro: Statusul publicat

en: Operations links
ro: Legături de operare

en: Asc
ro: Ascendent
