Outdated content (8.x-1.0-rc1) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Author
sq: Autori

en: Overview
sq: Panorama

en: Reset
sq: Rifillo

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Roles
sq: Rolet

en: Published
sq: Publikuar

en: Filter
sq: Filtri
