Outdated content (8.x-1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (24 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: Author
tr: Yazar

en: Overview
tr: Genel Bakış

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Default
tr: Varsayılan

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Content type
tr: İçerik tipi

en: Roles
tr: Roller

en: Published
tr: Yayında

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: author
tr: yazar

en: Unpublished
tr: Yayında değil

en: Enable debugging
tr: Hata ayıklamayı etkinleştir

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Published status
tr: Yayın durumu

en: Operations links
tr: İşlem bağlantıları

en: Asc
tr: Artan
