Outdated content (8.x-1.0-rc1) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
