Outdated content (8.x-1.0-rc2) - en to de translation catalogue (24 entries)

en: Title
de: Titel

en: Author
de: Autor

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Overview
de: Übersicht

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Default
de: Standard

en: Updated
de: Aktualisiert

en: Content type
de: Inhaltstyp

en: Roles
de: Rollen

en: Published
de: Veröffentlicht

en: Desc
de: Absteigend

en: Number of days
de: Anzahl Tage

en: Sort by
de: Sortierung

en: author
de: Autor

en: Unpublished
de: Nicht veröffentlicht

en: Enable debugging
de: Fehlersuche aktivieren

en: Offset
de: Versatz

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: « First
de: « Anfang

en: Last »
de: Ende »

en: Published status
de: Veröffentlichungsstatus

en: Operations links
de: Aktionslinks

en: Asc
de: Aufsteigend
