Outdated content (8.x-1.0-rc2) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Author
is: Höfundur

en: Enabled
is: Virkt

en: Overview
is: Yfirlit

en: Reset
is: Endursetja

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Updated
is: Uppfært

en: Content type
is: Efnisgerð

en: Roles
is: Hlutverk

en: Published
is: Birt

en: Filter
is: Sía

en: Sort by
is: Raða eftir

en: author
is: höfundur

en: Unpublished
is: Ekki birt

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
