Outdated content (8.x-1.0-rc2) - en to ja translation catalogue (24 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Status
ja: 状態

en: Author
ja: 投稿者

en: Enabled
ja: 有効

en: Overview
ja: 概観

en: Reset
ja: リセット

en: Default
ja: デフォルト

en: Updated
ja: 更新

en: Content type
ja: コンテンツタイプ

en: Roles
ja: 役割

en: Published
ja: 掲載

en: Filter
ja: フィルター

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: author
ja: 投稿者

en: Unpublished
ja: 非掲載

en: Offset
ja: オフセット

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »

en: Published status
ja: 掲載ステータス

en: Operations links
ja: 管理リンク

en: Asc
ja: 昇順
