Outdated content (8.x-1.0-rc2) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Author
ps: ليكوال

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: Default
ps: تلواله

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Filter
ps: چاڼ

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: author
ps: ليكوال

en: - All -
ps: - ټول -
