Outdated content (8.x-1.0-rc2) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Author
ur: مصنف

en: Enabled
ur: فعال

en: Overview
ur: جائزہ

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Default
ur: طے شدہ

en: Roles
ur: رولز

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Filter
ur: فلٹر

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
