Outdated content (8.x-1.0-rc2) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Title
af: Titel

en: Author
af: Outeur

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Overview
af: Oorsig

en: Reset
af: Herstel

en: Default
af: Verstek

en: Roles
af: Rolle

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Filter
af: Filtreer

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: - All -
af: - Alle -
