Outdated content (8.x-1.0-rc2) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Author
ast: Autor

en: Enabled
ast: Activáu

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: Reset
ast: Reafitar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Updated
ast: Anováu

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Published
ast: Espublizáu

en: Filter
ast: Filtru
