Outdated content (8.x-1.0-rc2) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Author
be: Аўтар

en: Enabled
be: Уключана

en: Overview
be: Агляд

en: Reset
be: Скінуць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Updated
be: Абноўлена

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Roles
be: Ролі

en: Published
be: Апублікавана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Published status
be: Апублікованы статус
