Outdated content (8.x-1.0-rc2) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Author
bg: Автор

en: Enabled
bg: Активиран

en: Overview
bg: Обзор

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Default
bg: По подразбиране

en: Updated
bg: Обновено

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Roles
bg: Роли

en: Published
bg: Публикувано

en: Filter
bg: Филтър
