Outdated content (8.x-1.0-rc2) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Author
bn: লেখক

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Overview
bn: সারসংক্ষেপ

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: Content type
bn: কন্টেন্টের ধরণ

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: Filter
bn: ফিল্টার
