Outdated content (8.x-1.0-rc2) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Author
bs: Autor

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Overview
bs: Pregled

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: Roles
bs: Uloge

en: Published
bs: Objavljeno

en: Sort by
bs: Sortiraj prema
