Outdated content (8.x-1.0-rc2) - en to cs translation catalogue (23 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Author
cs: Autor

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Overview
cs: Přehled

en: Default
cs: Výchozí

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Roles
cs: Role

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Filter
cs: Filtr

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: author
cs: autor

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Published status
cs: Status zveřejnění

en: Operations links
cs: Odkazy na operace

en: Asc
cs: Vzestupně
