Outdated content (8.x-1.0-rc2) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Reset
eo: Restarigu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Roles
eo: Roloj

en: Published
eo: Publikigita

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
