Outdated content (8.x-1.0-rc2) - en to et translation catalogue (24 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Author
et: Autor

en: Enabled
et: Lubatud

en: Overview
et: Ülevaade

en: Reset
et: Tühista

en: Default
et: Vaikimisi

en: Updated
et: Uuendatud

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Roles
et: Rollid

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: author
et: autor

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Published status
et: Avaldamise staatus

en: Operations links
et: Toimingute lingid

en: Asc
et: Kasvav
