Outdated content (8.x-1.0-rc2) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Author
gu: લેખક

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: author
gu: લેખક

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત
