Outdated content (8.x-1.0-rc2) - en to hi translation catalogue (20 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Status
hi: अवस्था

en: Author
hi: लेखक

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Overview
hi: समीक्षा

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Updated
hi: अद्यतित

en: Content type
hi: सामग्री प्रकार

en: Roles
hi: भूमिका

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: author
hi: लेखक

en: Unpublished
hi: अप्रकाशित

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-

en: « First
hi: « पहला

en: Last »
hi: आखरी »
