Outdated content (8.x-1.0-rc2) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Author
hr: Autor

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Overview
hr: Pregled

en: Reset
hr: Poništi

en: Default
hr: Zadano

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Roles
hr: Uloge

en: Published
hr: Objavljeno

en: Filter
hr: Pročisti

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Asc
hr: Uzlazno
