Outdated content (8.x-1.0-rc2) - en to hu translation catalogue (26 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Author
hu: Szerző

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Updated
hu: Frissítve

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Published
hu: Közzétéve

en: Filter
hu: Szűrő

en: Desc
hu: Csökk

en: Number of days
hu: Napok száma

en: Sort by
hu: Rendezés

en: author
hu: szerző

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Enable debugging
hu: Hibakeresés engedélyezése

en: Offset
hu: Eltolás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Published status
hu: Közzététel állapota

en: Operations links
hu: Műveletek hivatkozásai

en: Asc
hu: Növ
