Outdated content (8.x-1.0-rc2) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Author
ka: ავტორი

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Roles
ka: როლები

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Desc
ka: აღწერა

en: author
ka: ავტორი

en: - All -
ka: - ყველა -
