Outdated content (8.x-1.0-rc2) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Filter
km: តម្រង
