Outdated content (8.x-1.0-rc2) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Author
mn: Зохиогч

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Filter
mn: Шүүлтүүр
