Outdated content (8.x-1.0-rc2) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Author
mr: लेखक

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Updated
mr: सुधारित

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Filter
mr: गाळणी

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित

en: Published status
mr: प्रकाशन अवस्था
