Outdated content (8.x-1.0-rc2) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: author
my: စာရေးသူ

en: - All -
my: - အားလုံး -
