Outdated content (8.x-1.0-rc2) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Author
ne: लेखक

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Roles
ne: भूमिका

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: « First
ne: « पहिलो
