Outdated content (8.x-1.0-rc2) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Author
os: Автор

en: Enabled
os: Иу у

en: Overview
os: Афæлгæст

en: Reset
os: Раздæрау

en: Default
os: Æнæивд
