Outdated content (8.x-1.0-rc2) - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Author
pl: Autor

en: Enabled
pl: Włączone

en: Overview
pl: Przegląd

en: Reset
pl: Resetuj

en: Default
pl: Domyślny

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Roles
pl: Role

en: Published
pl: Opublikowane

en: Filter
pl: Filtr

en: Desc
pl: Malejąco

en: Number of days
pl: Liczba dni

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: author
pl: autor

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Enable debugging
pl: Włącz debugowanie

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Published status
pl: Status publikacji

en: Operations links
pl: Odnośniki do czynności

en: Asc
pl: Rosnąco
