Outdated content (8.x-1.0-rc2) - en to ru translation catalogue (26 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Author
ru: Автор

en: Enabled
ru: Включено

en: Overview
ru: Обзор

en: Reset
ru: Сбросить

en: Default
ru: По умолчанию

en: Updated
ru: Обновлено

en: Content type
ru: Тип материала

en: Roles
ru: Роли

en: Published
ru: Опубликовано

en: Filter
ru: Фильтр

en: Desc
ru: По убыванию

en: Number of days
ru: Количество дней

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: author
ru: автор

en: Unpublished
ru: Снято с публикации

en: Enable debugging
ru: Включить отладку

en: Offset
ru: Пропустить

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Published status
ru: Статус публикации

en: Operations links
ru: Ссылки операций

en: Asc
ru: По возрастанию
